Λαχτάρησε... αλλά πανηγύρισε ο Παναιγιάλειος, επικρατώντας με 3-1 της Ερμιονίδας για τη Γ' Εθνική.
Το ματς Α.Ε. Μυκόνου – Μαρκό δεν διεξήχθη. Οι δύο ομάδες κι οι διαιτητές παραβρέθηκαν κανονικά αλλά η ένταση του ανέμου ξεπερνούσε τα 9 μποφόρ και δεν υπήρχαν συνθήκες για αγώνα. Το ματς θα οριστεί εκ νέου από την ΕΠΟ.
Tα αποτελέσματα της αγωνιστικής:
Ελλάς Σύρου – Αστέρας Βάρης 1-1 (57′ Λαντίκας – 59′ Βασιλειάδης)
ΑΟ Πυλίου Κω – ΑΕ Μεσολογγίου 2-1 (26′ Μπριλάκης πεν., 45′ Δρόσος – 6′ Μπαλαμπάνης)
Παναργειακός – ΑΕΡ Αφάντου 0-0
ΑΕ Μυκόνου – Μαρκό (Δεν διεξήχθη)
ΠΑΟ Βάρδας – Κόρινθος 0-0
Παναιγιάλειος – Ερμιονίδα 3-1 (20′ Κοντοχρήστος, 87′ Μακρής, 90+3′ Λιάτος – 47′ Μιγιένκα)
ΑΣ Ρόδος – Εράνη Φιλιατρών 3-1(2′ Ζούνης, 54′ Μπαρμπαρούσης πεν., 64′ Μπαρμπαρούσης – 13′ Μπινιώρης)
Θύελλα Ραφήνας – Πανελευσινιακός 2-0
Βύζας Μεγάρων – Ιάλυσος 1-0 (12′ Ρέππας)
Η επόμενη 20η αγωνιστική – Κυριακή 28/1
Εράνη Φιλιατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Παναιγιάλειος – ΑΕ Μυκόνου
Κόρινθος – Πανελευσινιακός
Ιάλυσος – Ελλάς Σύρου
Μαρκό – Βύζας Μεγάρων
ΑΕΡ Αφάντου – Θύελλα Ραφήνας
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΣ Ρόδος
Ερμιονίδα – ΑΟ Πυλίου Κω
Αστέρας Βάρης – Παναργειακός
Α' ΕΠΣΑ
Α’ Όμιλος
Ατρόμητος Λάππα 2015-Δόξα Νιφορεΐκων 1-1
Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Δόξα Παραλίας 0-0
Αχαιός Σαραβαλίου-Ατρόμητος Πατρών 0-2
Αναγέννηση Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-3
Αχαΐκή-Πανμοβριακός Ριόλου 0-1
Θύελλα Πατρών-ΑΕ Ροϊτίκων 4-0
Β’ Όμιλος
Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Αετός Ρίου 6-2
Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-ΑΠΣ Πάτραι 0-2
Νίκη Προαστείου-ΑΕ Αιγείρας Ακράτας 3-1
Εθνικός Πατρών-Αχαϊκός 2-0
Δαβουρλής K. 92-Καλάβρυτα 0-0
Άρης Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου 4-0
Β' ΕΠΣΑ
Α’ Όμιλος
Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Δίας Σαραβαλίου 0-3 α.α.
Αστέρας Μιντιλογλίου-ΑΣ Άτλας 1-4
ΑΟ Τριταίας-Λιμνοχώρι 2-4
Νεάπολη Πατρών-Παναχαϊκός 1-1
Ίκαρος Λακκόπετρας-Πυρσός Πατρών 3-1
Σταροχώρι-Κρίνος 1-1
Β’ Όμιλος
Άβυθος Αιγιάλειας-Αστήρ Τέμενης 1-1
ΑΕ Αρόης- Ηρακλής Πατρών 1-0
Αίας Πατρών-Φοίνικας Ζήριας 0-3
Αστέρας Λεοντίου-ΑΕ Αιγίου 3-0
Πανιώνιος/Αχιλλέας-Πετεινοί 2-1
Α.Ε. Πάτρα 2005-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου 2-1
Απόλλων Εγλυκάδος-Αχιλλέας Καμαρών 0-0
Γ' ΕΠΣΑ
Ά Όμιλος (11η Αγωνιστική)
Ίκαρος Πετρωτού-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018 4-4
Περιβόλα-Πείρος Ισώματος 2-1
Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Α.Ε.Κ. Πατρών 0-1
Ρομαϊκός Α.Σ.-Αρόη Α.Π.Ο. 4-1
Ρεπό: Ολυμπιακός Πατρών
Β’ ‘Ομιλος (Εξ αναβολής 9ης Αγωνιστικής)
Αυτόνομη Π.Ο.-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-1
Φλόγα Ρόδιας-Ζαβλάνι 4-1